Priprema i organizacija Airsoft susreta

Teme o svemu i svačemu :)
Odgovori
DjomlaRile11
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Dec 04, 2021 11:28 am
Priprema i organizacija Airsoft susreta

Post od DjomlaRile11 »

Pisaću ovdje,ako sam pogrijesio ne zmjerite mi 😁
1 oktobra sam pravio PROMOTIVNI MILLSIM susret u Republici Srpskoj,opština Šekovići,cilj je bio upoznavanje timova iz R.Srpske i Srbije da se napravi neka zdrava priča,da.se.isporba taj teren koji smo dobili i koji je stvarno da ne preterujem ODLICAN,možete pitati Damira Djikica AST Spartak za utiske. Pošto smo samo nas 2ca učestvovali u celoj organizaciji,i kažem opet sve je bilo po pravilu službe ,tako da itekako moze da se radi i pravi dobar i kvalitetan rad Airsofta. Ucesnika je bilo 60-70 ,što je za nas dvojicu priznajem bilo teško da sve organizujemo,ali je igra protekla BEZ I JEDNOG INCIDENTA
Ekipa hitne pomoći kojoj smo dostavili kompletan spisak svih učesnika,da li imaju zdravstvenih problema,koji su i da li koriste neku vrstu terapije! Vatrogasna služba,Policija,veliki parking,voda ,struja ,higijenski uslovi za sve,kante za odlaganje smeća,.obelezene lokacije za upućivanje replika,isprobavanje i ostalo tj Safe Zona...Okviri van replika,naočare od samog početka,rizična mesta i opasna obeležena jasno. Na granične prelaze poslat dopis i obavještenje o prelasku timova imena i brojno stanje ljudi,da ne bi bilo problema i oko prelaska granice. Uz volju,zdravu priču sve se može.Sledeci gejm kad bude objavi ovde na forumu nadam se da ćemo napraviti nešto još bolje i da se Airsoft scena poboljša i da bude kvalitet. Pozdrav i drago mi je za osnivanje ovog foruma.
Korisnikov avatar
Trooper
Postovi: 14
Pridružio se: Pon Nov 29, 2021 5:59 pm
Lokacija: Beograd
Re: Priprema i organizacija Airsoft susreta

Post od Trooper »

Pozdrav i dobrodosao na forum. Okaci malo slika susreta, neke detalje oko scenarija itd
Member of MRT4094 Bad Company
Primary: Lambda Defense Mk48
Secondary: WE Glock19 Gen5 MOS
Backup: Classic Army Mk46

Odgovori