Predstavi svoj sidearm

Recenzije vasih replika
Odgovori
Korisnikov avatar
Trooper
Postovi: 14
Pridružio se: Pon Nov 29, 2021 5:59 pm
Lokacija: Beograd
Predstavi svoj sidearm

Post od Trooper »

U ovoj temi mozete predstaviti svoje replike AEG/GBB/NBB pistolja, i napisati po koju rec o istim

Slika

Evo da se zapljunem sa trenutno glavnim sidearm-om
WE Tech Glock 19 Gen5 MOS
Od internala je menjano sledece:
Maple Leaf Monster barrel/hop
Maple Leaf Hop Up komora
Modify Hammer
Modify Hammer Roller
Od eksternih dodataka, tu su RMR, X300u, suppressor nisani, 14mm adapter za cev sa protektorom i G17 okviri za veci kapacitet.
Member of MRT4094 Bad Company
Primary: Lambda Defense Mk48
Secondary: WE Glock19 Gen5 MOS
Backup: Classic Army Mk46
StalkerKV
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Dec 05, 2021 9:44 am
Lokacija: Kraljevo
Kontakt:
Re: Predstavi svoj sidearm

Post od StalkerKV »

Kratka recenzija replike posle tri godine koriscenja bez ikakvih upgrejdova;
-preciznost dobra do 30-35m sa 0.23g (ako ne duva vetar), sa tezim kuglicama i do 40m
-preferira 0.28-0.30g
-gasna efikasnost; preko leta jedan okvir gasa ispuca 45-50 kuglica sto je prema mom misljenju super jer je gasni rezeorvar manji, sam okvir je dimenziono dosta manji, u poredjenju sa Hi Capa, Glock replikama
-hopup; dize i 0.30 tako da je za sidearm za dmr/jurisnu sasvim okej
-izdrzljivost; jedini kvar koji sam imao je povratna opruga okidaca koja je pukla pre gejma, ona je zamenjena
-fps; oko 300fps sa 0.20, moze da se regulise pomocu Revo ventila za ispustanje gasa ali ne u velikoj granice jer se trosi vise gasa
-funkcija po hladnom vremenu; koristio sam ga i na 10 stepeni C sa tim da je pri kraju okvira poceo da short strokuje (ne vraca navlaku do kraja da bi pokupio sledecu kuglicu) naravno pucao sam malo sporije nego preko leta
-funkcija na vecoj temperaturu; ako je visoka temperatura zna da lite strajkuje (uadri u ventil ali ne ispusti dovoljnu kolicinu gas) na temperaturi od 30ak stepeni, primetio sam da ako se igra u sumi mnogo bolje radi jer nije izlozen suncu konstantno
-holster; staje u univerzalni butni holster bez problema taman da ne ispadne, ne znam u koji plasticni holster staje probao sam od glocka u njega ne staje
-boja; izvanredna, vrlo se tesko haba
Ipak malo duza recenzija :o :o

Slike
Member of AST Bellator
Primary: WE HK416, KJW KC02 DMR
Secondary: ICS BLE XFG
Backup: Specna Arms C06
Loadout: Bundeswehr, British DPM 95 PLCE gear
Korisnikov avatar
Trooper
Postovi: 14
Pridružio se: Pon Nov 29, 2021 5:59 pm
Lokacija: Beograd
Re: Predstavi svoj sidearm

Post od Trooper »

Lepa replika. Generalo, ICS pravi uglavnom kvalitetne stvari, ali su problem uglavnom ti specificni delovi/okviri itd, tj nekompatibilnost sa konkurencijom (doduse vec dugo pricaju o ICS Hi Capa dizajnu koji bi trebao da bude po TM standardima).

Probaj da nadjes holster za Smith&Wesson M&P, jer XFG dosta lici po dizajnu (kao kod dobrog dela ICS replika, gledaju da izbegnu potencijalne probleme sa trejdmarkom, i svaku repliku na neki nacin malo izmene u odnosu na real steel (npr njihov G33 vs G36)
Member of MRT4094 Bad Company
Primary: Lambda Defense Mk48
Secondary: WE Glock19 Gen5 MOS
Backup: Classic Army Mk46
StalkerKV
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Dec 05, 2021 9:44 am
Lokacija: Kraljevo
Kontakt:
Re: Predstavi svoj sidearm

Post od StalkerKV »

Jeste da su specificni delovi, doduse hopup gumica i cev mogu da se manjaju sa TM kompatibilnim, ostali delovi ako imaju u prodaji da se nadju kao rezerva onda nema problema jedino ako treba da se budzi postaje problem. Kupio sam ovu repliku da mi ostane stock tako da meni licno to ne predstavlja problem posto imam rezervnih delova dosta; opruga, dve nozle, gumice za okvire itd..

Probacu da nadjem takav holster, to sto izbegavaju trademark je mozda i bolje da ih umarex licensira ili ASG replika bi verovatno bila oko 200e, jeste bas kvalitetna . Navlaka se uopste ne haba na mestu gde se zakljucava nakon ispaljenja zadnje kuglice.
Member of AST Bellator
Primary: WE HK416, KJW KC02 DMR
Secondary: ICS BLE XFG
Backup: Specna Arms C06
Loadout: Bundeswehr, British DPM 95 PLCE gear
FrankJScott
Postovi: 15
Pridružio se: Uto Jan 30, 2024 1:58 am
Best Product Site

Post od FrankJScott »

Please try Google before asking about Cool Product Tips 52772a5
FrankJScott
Postovi: 15
Pridružio se: Uto Jan 30, 2024 1:58 am
Recommended Product Website

Post od FrankJScott »

Please try Google before asking about Awesome Product Site 4ee0_59

Odgovori